• Kościół parafialny w Łężkowicach.
  • Ołtarz.
  • Figurka Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Dwudziesta Niedziela w ciągu roku -   14 sierpnia 2016.

1. Niełatwo być uczniem Chrystusa, ale pamiętajmy, że On zawsze przychodzi nam z pomocą i udziela potrzebnych  darów.

2. W poniedziałek 15 sierpnia będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto nakazane w które jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w Eucharystii. Msze św. o 7.oo, 10.oo, 18.oo. Msza św. w kaplicy w Targowisku o 16.oo. Po Mszach św. poświęcenie ziół, kwiatów,owoców i warzyw.

3. Trwa miesiąc sierpień, miesiąc pielgrzymek. Jesteśmy wezwani do zachowania trzeźwości i abstynencji.

4. Msze św. w naszym kościele w miesiącach lipcu i sierpniu w niedziele i święta są o godz. 7.oo, 10.oo i 18.oo.

5. Msze św. w dni powszednie są w następującym porządku: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.oo, we wtorek i czwartek o godz. 6.3o. Niedzielna Msza św. w kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18.oo.

6. "Bóg zapłać" wszystkim, którzy przyjmowali pielgrzymów na ŚDM  w swoich domach, oraz woluntariuszom i wszystkim, którzy okazali jakąkolwiek pomoc pielgrzymom.

7. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za przygotowanie kościoła na niedzielę.

8. Prosimy Parafian z Książnic o przygotowanie kościoła na niedziele w najbliższą sobotę 20 sierpnia na godz. 7.oo.

Kaczmarczyk 178, Słabosz 107, Włodarczyk 106, Piekło174, Gać 194, Ryba 221, Gać 176, Paruch 210, oraz pozostali Parafianie z Książnic, którzy nie byli w tej kolejce.