• Kościół parafialny w Łężkowicach.
  • Ołtarz.
  • Figurka Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Trzecia Niedziela w ciągu roku                               25. I.  2015.

1. Msze św. w naszym kościele w niedziele są o godz. 7.oo. 9.oo. 11.oo i 16.oo.

2. Zakończenie Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i Światowy Dzień Chorych na Trąd. Trędowatym starajmy się pomagać przez modlitwę i ofiary składane na cele misyjne.

3. Jutro XV Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce. Islam , tak jak chrześcijaństwo i judaizm, zalicza się do religii monoteistycznych, to znaczy religii uznających tylko jednego Boga. Módlmy się aby w przyszłości nie dochodziło na świecie do wojen na tle religijnym.

4. We wtorek przypada Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

5. W środę o godz. 17.oo Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, a następnie Msza św. wieczorna.

6. Dzisiejsze ofiary składane na tace są przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła i kaplicy.

7. Zostały ustalone terminy udzielania sakramentu bierzmowania. Młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania 7 maja o godz. 18.oo w kościele św.Pawła w Bochni.Sakramentu bierzmowania udzieli ks. biskup Stanisław Salaterski.

8.Niedzielne Msze św. w kaplicy w Targowisku w miesiącach; grudniu, styczniu i lutym są o godz. 15.oo.

9. Zapraszamy na Msze św. dla dzieci w przyszłą niedziele na godz. 12.15.Zapraszamy dzieci z całej parafii z opiekunami a szczególnie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. Prosimy zostawić wolne ławki dla dzieci w czasie tej Mszy św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie  dla rodziców dzieci z klas drugich.

10. Prosimy składać do końca stycznia deklaracje przyjęcia pielgrzymów w czasie Światowych Dni Młodzieży.

11. Składamy serdeczne  "Bóg zapłać " za przygotowanie kościoła na niedzielę.

12.Prosimy do  przygotowanie kościoła w najbliższą sobotę - 31 stycznia na godz. 7.oo kolejnych Parafian z Targowiska.

Zawadzki 346, Wątorek 326, Włodarczyk 353, Kożuch 344, Wróbel 103,Włodarczyk 117, Marzec 179, Gil 55, Migdał 57, Stachowicz 16.