• Kościół parafialny w Łężkowicach.
  • Ołtarz.
  • Figurka Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Druga Niedziela Adwentu                 4 grudnia 2016.

1. Msze św. w naszym kościele od września do czerwca w niedziele i święta nakazane - są o godz. 7.oo, 9.oo, 11.oo i 16.oo.

2. Msze św. w dni powszednie są codziennie o godz. 17.oo.

Niedzielna Msza św. w kaplicy w Targowisku od grudnia  w sobotę o godz. 15.oo.

3. Nowy rok liturgiczny i duszpasterski przeżyjemy pod hasłem "Idźcie i głoście".

4. W dni powszednie Adwentu codziennie o godz. 17.oo jest celebrowana Msza św. o Najśw. Maryi Pannie, zwana Mszą św. roratnią. Zapraszamy do licznego udziału w roratach. Zapraszamy dzieci z lampionami.

5.  W II Niedzielę Adwentu modlitwą i ofiarą składaną do puszki po Mszy św. wspieramy Kościół na Wschodzie.

6. W czwartek 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. w tym dniu będą o godz. 7.oo, 10.oo i 17.oo.

7. W przyszłą niedzielę będą rozprowadzane świece Caritasu jako wigilijna pomoc dzieciom.

8. W zakrystii są opłatki wigilijne.

9. Polecamy kalendarz książkowy na rok 2017.

10. W najbliższy poniedziałek nie będzie porannej Mszy św.

11. Polecamy najnowszy numer "Gościa niedzielnego".

12. Składamy serdeczne "Bóg zapłać" za przygotowanie kościoła na niedzielę.

13. Prosimy Parafian z Targowiska o przygotowanie kościoła w sobotę 10 grudnia na godz. 7.oo.

Trojanowski 365, Smyk 221, Wilusz 221A, Chudecka 480, Manowita 448, Manowita 337, Karnia 340, Trzepla 373, Dobrowolska 146.