• Kościół parafialny w Łężkowicach.
  • Ołtarz.
  • Figurka Najświętszego Serca Pana Jezusa.

CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU  -  21. 12.  2014.

1. Msze św. w naszym kościele w niedziele są o godz. 7.oo. 9.oo. 11.oo i 16.oo.

2. Czwarta niedziela Adwentu, zapowiada zbliżającą się uroczystość narodzenia Zbawiciela świata.

3. We wtorek i środę zapraszamy na roraty rano o godz. 6.3o.

4. W środę możliwość spowiedzi dla parafian, którzy przyjadą na święta od godz. 7.oo do 9.oo.

5. W środę zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Zachęcamy do godnego przeżycia wigilii i całych świąt Bożego Narodzenia.

6. Niedzielne Msze św. w kaplicy w Targowisku w miesiącach; grudniu, styczniu i lutym są o godz. 15.oo.

7. Zapraszamy na zmiany różańcowe i wspólny dziesiątek różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.oo.

8. Prosimy o dary dla biednych i potrzebujących, które prosimy składać w przedsionku kościoła.

9. W zakrystii są opłatki wigilijne.

10. O północy z środy na czwartek zapraszamy na pasterkę.

Składka na tacę podczas pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

11. W czwartek - uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek mszy św. jak w każdą niedzielę.

12. W piątek - drugi dzień świąteczny, święto św. Szczepana, diakona, pierwszego męczennika. Msze św. o godz. 7.oo, 9.oo, 11.oo i 16.oo. Chrzest o godz.10.oo.

13. W najnowszym "Gościu niedzielnym" znajdziemy dodatek specjalny z modlitwą przy wigilijnym stole.

14.  Składamy serdeczne  "Bóg zapłać " za przygotowanie kościoła na niedzielę.

15. Prosimy do  przygotowanie kościoła w najbliższą sobotę - 27 grudnia na godz. 7.oo kolejnych Parafian z Targowiska:

Gądek 302, Gądek 406, Stokłosa 446, Świętek 319, Cabas 426, Świętek 439, Sikora 450, Sułko 507, Chudecki 521, Cyrc 307.