• Kościół parafialny w Łężkowicach.
  • Ołtarz.
  • Figurka Najświętszego Serca Pana Jezusa.

17 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                  27.  LIPCA  2014.

1. W miesiącach lipcu i sierpniu w naszym kościele Msze  św. w niedziele i święta będą o godz. 7.oo, 10.oo i 18.oo.

2. Przygotowujemy się do wielkiego i ważnego wydarzenia religijnego w naszej parafii, czyli peregrynacji cudownego obrazu Jezusa Miłosiernego oraz relikwii św. Faustyny i św. Jana Pawła II, którą będziemy przeżywać 22 i 23 sierpnia. Uroczystość poprzedzą rekolekcje, które rozpoczną się w niedzielę 17 sierpnia.

3. Na stoliku jest wystawiona księga łask, próśb i podziękowań do Jezusa Miłosiernego. Można wpisywać prośby osobiste, rodzinne. W tych intencjach będziemy się modlić w czasie peregrynacji.

4. W związku z peregrynacją w celu omówienia przygotowań i przebiegu peregrynacji proszę na spotkanie Radę Parafialną, oraz Parafialny Caritas w najbliższą sobotę, 2 sierpnia na godz. 19.oo.

5. Ponieważ skupiamy się na przygotowaniu, oraz dobrym przeżyciu peregrynacji, dlatego w tym roku nie będziemy przygotowywać wieńca żniwnego.

6. W piątek 1 sierpnia przypada pierwszy piatek sierpnia. Możliwość spowiedzi rano od godz. 6.oo do 7.oo, oraz po poludniu od godz. 17.oo do 18.oo. Msze św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa o 6.3o i 18.oo.

7. W pierwszą sobotę 2 sierpnia przypada odpust Porcjunkuli.

8. Trwają zapisy na Tarnowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Informacje na afiszu i w zakrystii

9 Zachęcamy do czytania "Gościa niedzielnego".

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na niedzielę Parafianom z Targowiska.

11. W najbliższą sobotę 2 sierpnia na godz. 7.oo prosimy Parafian z TARGOWISKA.

Obrał 199, Lisowski 170, Sochacki 141, Świętek 177, Gądek 144, Pałczyński 25, Chwastek 212, Lany 38, Świętek 371, Filipowski 418.

22 i 23 sierpnia 2014 r. PARAFIA ŁĘŻKOWICE będzie przeżywać

nawiedzenie cudownego obrazu JEZUSA MIŁOSIERNEGO

oraz relikwi św. SIOSTRY FAUSTYNY i JANA PAWŁA II.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------