• Kościół parafialny w Łężkowicach.
  • Ołtarz.
  • Figurka Najświętszego Serca Pana Jezusa.

NIEDZIELA WIELKANOCNA - 20 KWIETNIA 2014.

1. Msze św. W PIERWSZYM i DRUGIM DNIU ŚWIĄT są o  godz. 7.oo, 9.oo, 11.oo i 16.oo.

2. Chrzest w drugim dniu świat na Mszy św. o godz.10.oo.

3. Obchodzimy największą Uroczystość naszej wiary- Zmartwychwstanie Pana Jezusa.

3. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni nas swoją mocą i pokojem.

4. Ofiary składane na tacę w drugim dniu świat są przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

5. "Bóg zapłać " Parafianom za czynne włączenie się w życie religijne naszej wspólnoty parafialnej.

6. Najbliższa niedziela obchodzona będzie jako Święto Miłosierdzia Bożego i dzień kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII.

7. Zachęcamy do modlitwy dziękczynnej na naszego wielkiego świętego i orędownika u Boga.

8. Udekorujmy nasze domy flagą papieską lub narodową. Okna domów udekorujmy obrazem lub plakatem Jana Pawła II. Zapalmy świece od iskry miłosierdzia Bożego, dostępnej w naszym kościele.

7. Msze św. w niedzielę 27. kwietnia będą o 7.oo, 9.oo, 16.oo i 18.oo.

Nie będzie Mszy św. o godz. 11.oo.

8. Ofiary składane na tace w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na parafialne inwestycje.            W tym roku na prace na cmentarzu.

9. Zachęcamy do czytania "Gościa niedzielnego".

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła na niedzielę Parafianom z Łężkowic.

11. Prosimy Parafian z Łężkowic w najbliższą sobotę 26 kwietnie na godz. 7.oo.

Studzińska 82, Kulka 44, Łach 25, Bielecki 38, Zamęta 100,  Lech 31, Lisowski 51, Zaporowski 24, Słabosz 18, Godzik 20

22 i 23 sierpnia 2014 r. PARAFIA ŁĘŻKOWICE będzie przeżywać

nawiedzenie cudownego obrazu JEZUSA MIŁOSIERNEGO

oraz relikwi św. SIOSTRY FAUSTYNY i JANA PAWŁA II.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------