Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 65

Wszystkich 273632

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 14 - 21 LIPCA 2024

15 Niedziela Zwykła

14 lipca 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz popołudniu o 16:00. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

                                           

2. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

•w poniedziałek - św. Bonawenturę, bpa i doktora Kościoła,

•we wtorek - NMP z Góry Karmel ,

•w czwartek - św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.

 

3. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Wcześniej modlitwa różańcowa.

 

4. W czwartek Msza święta wieczorem o 18:00 zamiast rano o 6:30.

 

5. Wszystkich lektorów i ministrantów oraz DSM zapraszamy na ognisko integracyjne w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej obok domu parafialnego.

 

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejne rodziny z Książnic: Chmielek 134, Białota 89, Białota 32, Smaga 97, Polak 122, Seweryn 101, Leśniak 49, Jajkowicz 157, Paruch 42.

 

7. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na zapłacenie rachunków za śmieci cmentarne. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczymy na WSD w Tarnowie.

 

8. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy, czym się zajmują jałmużnicy i na czym polega ich posługa.

 

9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Władysław Włodarczyk z Targowiska. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu…

 

10. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki świętych Patronów.

Polecamy

Polecamy

Polecamy