Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 57

Wszystkich 252894

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za chorych terminalnie

Módlmy się, aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

III NIEDZIELA PO WIELKANOCY 2023

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

23.04.2023

 

„Zostań z nami, Panie” /Łk 24, 29/

 

pobrane15Trzecia niedziela Wielkanocy tradycyjnie w Kościele w Polsce nazywana jest niedzielą Biblijną. Rozpoczyna ona  już kolejny Tydzień Biblijny.

 

To doskonała okazja, abyśmy na Bożym słowie budowali nasze życie i umacniali serca w prawdziwej wierze. Wiara bowiem buduje się i umacnia, kiedy karmiona jest słowem Bożym. Dokonajmy intronizacji księgi Pisma św. w naszych domach. Postawmy ją w najważniejszym miejscu i znajdźmy czas na Jej lekturę.

 

Niech tydzień ten będzie dla nas czasem zasłuchania w słowo Boże i umocnienia wiary.

Polecamy

Polecamy

Polecamy