Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 65

Wszystkich 273632

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

III NIEDZIELA PO WIELKANOCY 2023

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

23.04.2023

 

„Zostań z nami, Panie” /Łk 24, 29/

 

pobrane15Trzecia niedziela Wielkanocy tradycyjnie w Kościele w Polsce nazywana jest niedzielą Biblijną. Rozpoczyna ona  już kolejny Tydzień Biblijny.

 

To doskonała okazja, abyśmy na Bożym słowie budowali nasze życie i umacniali serca w prawdziwej wierze. Wiara bowiem buduje się i umacnia, kiedy karmiona jest słowem Bożym. Dokonajmy intronizacji księgi Pisma św. w naszych domach. Postawmy ją w najważniejszym miejscu i znajdźmy czas na Jej lekturę.

 

Niech tydzień ten będzie dla nas czasem zasłuchania w słowo Boże i umocnienia wiary.

Polecamy

Polecamy

Polecamy