Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 39

Wszystkich 240567

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za osoby z niepełnosprawnościami

Módlmy się, aby osoby z niepełnosprawnościami były w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje promowały programy integracyjne, które zwiększyłyby ich aktywne uczestnictwo.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

PARAFIALNA ADORACJA 2023

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

09.10.2023

 

adoracja par.-św.Łukasza-Ewangelisty-Warsawa-tarchomin-300x199W poniedziałek 9 października 2023 przypada w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu. Wpisana jest ona w całoroczną adorację poszczególnych parafii naszej diecezji.

 

Jest to dzień pracy, ale w miarę możliwości zapraszamy do godzinnej adoracji. Rozpoczniemy ją o godz. 15:00 i potrwa do Mszy świętej wieczornej. Od godz. 15:00 zapraszamy szczególnie mieszkańców Łężkowic, od 16:00 mieszkańców Książnic, a od 17:00 parafian z Targowiska.

 

Postarajmy się by Pan Jezus ani przez chwilę nie był sam.

Polecamy

Polecamy

Polecamy