Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 44

Wszystkich 259421

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O docenianie roli kobiet

Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

KOLĘDA 2023/2024

WIZYTA DUSZPASTERSKA

2023/2024

 

imagesOd najbliższego czwartku (28 grudnia) rozpoczniemy w naszej parafii tradycyjną wizytę duszpasterską. Najpierw planujemy odwiedzić mieszkańców Książnic, potem Targowiska, a na końcu parafian z Łężkowic.

 

Bardzo prosimy, aby w mieszkaniu na stole przygotować krzyż, świece, wodę święconą i kropidło (ewentualnie samą wodę, którą ksiądz poświęci). Postarajmy się, aby w spotkaniu z kapłanem uczestniczyli w miarę wszyscy domownicy, którym kapłan przynosi Boże błogosławieństwo. Będziemy otwarci na Wasze sugestie dotyczące funkcjonowania parafii i kolejnych wyzwań, jakie stoją przed nami.

 

Szczegółowy program kolędy na najbliższe dni zostanie podany jutro w ogłoszeniach, umieszczony w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

Polecamy

Polecamy

Polecamy