Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 34

Wszystkich 180784

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za rodziny

Módlmy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

II NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU 2022

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

16.01.2022

 

„ Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie” ( J 2,1-12)

 

pobrany plikCzasem w naszym życiu mają miejsce takie wydarzenia, że czujemy się porzuceni przez Boga, pozostawieni samym sobie. Kiedy nasze plany się walą, kiedy jest zbyt trudno, wydaje się, że Bóg jest odległy i nieobecny.

 

Prorok Izajasz daje jednak nadzieję, że zawsze przychodzi moment Bożej interwencji, która przemienia smutek w radość. Podobnie było w czasie wesela w Kanie Galilejskiej, o którym usłyszymy w Ewangelii. Wtedy Chrystus przemienił wodę w wino, tym samym pokazując, że nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych.

 

Niech dzisiejsza Liturgia Słowa wleje w nasze serca otuchę i nadzieję na lepsze jutro.

Polecamy

Polecamy

Polecamy