Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 54

Wszystkich 259431

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O docenianie roli kobiet

Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 25 LUTEGO - 3 MARCA 2024

2 Niedziela Wielkiego Postu

25 lutego 2024 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiaj po Mszach świętych odbywa się zbiórka do puszek na ogólnopolski Fundusz Misyjny AD GENTES. Bardzo dziękujemy za wsparcie misjonarzy i misjonarek.

 

2. W środę Msza święta z Nowenną Nieustającą o 17:00. Pół godziny wcześniej modlitwa różańcowa.

 

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30 oraz w sobotę dla dzieci o godz. 9:00, natomiast Gorzkie Żale w naszym kościele w niedzielę o 15:15.

 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota marca:

  • spowiedź święta będzie w czwartek od 16:30 oraz w piątek przed Mszą o 6:30 i po południu od 16:00,
  • w piątek uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa o 6:30 i 17:00. Zbierzemy również ofiary na cele misyjne. Od godz. 16:00 adoracja Najświętszego Sakramentu do Drogi Krzyżowej oraz bezpośrednio po Mszy wieczornej, na którą zapraszamy członków Honorowej Straży Serca Jezusowego,
  • odwiedziny chorych w sobotę od 10:00
  • w sobotę uczcimy Niepokalane Serce Maryi rano o 6:30.

 

5. Od następnej soboty Msza święta w Targowisku będzie o godz. 17:00.

 

6. Od dzisiaj Panie z Parafialnego Oddziału Caritas rozprowadzają baranki wielkanocne i paschaliki, z których dochód przeznaczony jest na wsparcie ubogich w diecezji i parafii. W tym roku ofiara wynosi 8 zł. Dzieci otrzymają w szkole skarbonki na jałmużnę dla seniorów. Wszystkie skarbonki przyniesiemy do kościoła w Wielki Piątek lub Wielką Sobotę.

 

7. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16:00.

 

8. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Targowiska za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na sobotę o 7:00 bardzo prosimy kolejne rodziny: Jawień 6, Wywiał 413, Mordarski 70, Wnęk 403, Zięba 77, Chudecki 96, Chudecki 96A, Borycz 84, Konstanty 284, Stokłosa 28.

 

9. Serdecznie dziękujemy Państwu Agnieszce i Sebastianowi Denisiuk za wykonanie konstrukcji drewnianej do dekoracji na Wielki Post.

 

10. Bóg zapłać za ofiary na tacę oraz za specjalne ofiary na potrzeby parafii złożone w ostatnim czasie: z Targowiska nr 274, z Książnic nr 253 oraz na ogrzewanie kościoła z Książnic nr 246.Na koniec zapraszamy do nabycia nowego nr Gościa Niedzielnego.

 

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Oliwia Seweryn z Książnic.Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…

 

12. Na nowy tydzień niech Pan Bóg wszystkim naszym Parafianom obficie błogosławi!

Polecamy

Polecamy

Polecamy