Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 32

Wszystkich 180782

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za rodziny

Módlmy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 15 - 22 MAJA 2022

5 Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W poniedziałek przypada Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin Pasterza naszej diecezji bpa Andrzeja Jeża, którego polecamy szczególnej modlitwie.

 

2. Dzieci z klas III wraz z rodzicami zapraszamy we wtorek na Mszę świętą o 18:00, a potem na próbę liturgii pierwszokomunijnej.

 

3. Przypominamy o nabożeństwach majowych w naszym kościele codziennie po wieczornej Mszy świętej około 18:30, a w niedziele po Mszy o 16:00.

 

4. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Łężkowic za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejne rodziny: Chwastek 49, Wiśniowski 85, Tabor 74, Skłodowski 43, Banach 103, Cieniewicz 93, Wójcik 46, Chudecki 65, Włodarczyk 87, Pawlik 116.

 

5. Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary złożone dziś na tacę na bieżące wydatki. Dziękujemy również rodzicom młodzieży bierzmowanej za ufundowanie lichtarza i paschału do naszego kościoła, który został poświęcony w Wigilię Paschalną.

 

6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Gościa Niedzielnego, w którym można przeczytać o kanonizowanym dzisiaj Karolu de Foucauld, najmniejszym świętym. Mamy też artykuł ze zdjęciem z przyznania medali MISERICORS dla zasłużonych członków Caritas, w tym także naszych parafianek z Książnic.

 

7. Ogłoszenie społeczne: Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni prowadzi zapisy do szkoły uzdolnionych muzycznie i chcących się uczyć gry na instrumentach muzycznych dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 roku życia. Wnioski o przyjęcie można składać do 24 maja br. Dodatkowych informacji udziela sekretariat szkoły: Bochnia, Plac gen. Leopolda Okulickiego 1.

 

8. Wszystkim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego!

Polecamy

Polecamy

Polecamy