Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 35

Wszystkich 240563

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za osoby z niepełnosprawnościami

Módlmy się, aby osoby z niepełnosprawnościami były w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje promowały programy integracyjne, które zwiększyłyby ich aktywne uczestnictwo.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2022

27 NIEDZIELA ZWYKŁA

02.10.2022   

 

„Przymnóż nam wiary”. /Łk 17, 5-10/

 

pddm.pl - Uczennic Boskiego Mistrza24Pewno nie jest nam obce wołanie z dzisiejszego pierwszego czytania: „Dokądże, Panie, wzywać Cię będę, a Ty nie wysłuchujesz?”.

 

Może się zniechęcamy, obrażamy na Pana Boga, ze nie wypełnia natychmiast naszych prób i żądań. A przecież jesteśmy sługami nieużytecznymi, którym niekiedy brak wiary w dobroć Boga.

 

Apostołowie proszą Jezusa o przymnożenie wiary. Niech to będzie i nasza modlitwa, kiedy się gromadzimy przed ołtarzem Pana.

Polecamy

Polecamy

Polecamy