Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 56

Wszystkich 259433

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O docenianie roli kobiet

Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

ODPUST PARAFIALNY 2023

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA NAJSWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA

18.06.2023 

 

«Będą patrzeć na Tego, którego przebili » [J 19,31-37]

 

lezkowicePrzeżywamy uroczystość odpustową ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, któremu w szczególny sposób poświęcona jest nasza parafia.

 

Chcemy dziś zwrócić nasze oczy ku Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo ukochało ludzi, a w zamian doznaje tyle niewdzięczności i wzgardy. 

 

Niech ta uroczystość, zmobilizuje nas do przepraszania Boga za nasze grzechy i innych ludzi. Kto doświadczył ogromu Bożej miłości ten chce, aby doświadczali Jej też inni. Gdy będziemy spoglądać na obraz Serca Jezusa lub na figurę – jak ta w naszym kościele – wzbudzajmy w sobie żal za grzechy i wołajmy: Najświętsze Serce Jezusa – zmiłuj się nad nami!

Polecamy

Polecamy

Polecamy