Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 45

Wszystkich 259422

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O docenianie roli kobiet

Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2024

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.02.2024

 

„Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. /Mk 1,12-15/

 

I niedziela wielkiego postuRozpoczęliśmy po raz kolejny w naszym życiu okres Wielkiego Postu. Dzisiaj usłyszymy wezwanie : „ Nawracajcie się i  wierzcie w Ewangelię”. Jest ono skierowane do każdego i każdej z nas.

 

Czas Wielkiego Postu jest nam dany, abyśmy przez pokutę, dzieła miłosierdzia i podejmowany post mogli jeszcze bardziej przybliżyć się do Jezusa i doświadczyć Jego obecności w naszym życiu.

 

W tym duchu przeżyjmy każdy dzień tego świętego czasu - Bożego nad nami zmiłowania.

Polecamy

Polecamy

Polecamy