Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 69

Wszystkich 273636

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 2024

13 NIEDZIELA ZWYKŁA

30.06.2024

 

„Nie bój się, tylko wierz”. /Mk 5,21-43/

 

 sfd.kuria.lublin146Jezus Chrystus kolejny raz zaprasza nas na Eucharystię, która stanowi dla nas umocnienie w naszej drodze ku zbawieniu. Wsłuchamy się dzisiaj w ewangelię, która ukazuje nam Jezusowe czyny: cud uzdrowienia kobiety chorej oraz wskrzeszenia córki Jaira.

 

Gromadzimy się na Eucharystii ze świadomością, że w naszą naturę wpisane są słabość i ułomność, dlatego chcemy otworzyć się na Boże działanie w naszym życiu.

 

Prośmy zatem Jezusa, by swoją łaską przemieniał w nas to, co słabe i grzeszne, oraz umacniał naszą wiarę tak, abyśmy rzeczywiście mogli kierować się nią w naszym życiu.

Polecamy

Polecamy

Polecamy