Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 74

Wszystkich 273641

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 2024

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

23.06.2024 

 

„Czemu tak bojaźliwi jesteście? Jakże wam brak wiary?”/Mk 4,35-41/

 

sfd.kuria.lublin100Szalejąca burza, podejmowany wysiłek, żeby nie utonąć, wołanie do Boga: „ Nic Cię to nie obchodzi, że giniemy”. A Bóg milczy, śpi w tyle łodzi.

 

Czyż nie przeżywamy w naszym życiu tego, czego doświadczyli uczniowie podczas  burzy na jeziorze?  Pan Jezus był tak blisko nich, a oni się bali, nie ufali.

 

A Bóg, choć nie od razu ratuje nas z trudnej sytuacji, jest stale przy nas. I pyta: „Czemu tak bojaźliwi jesteście? Jakże wam brak wiary?”.

Polecamy

Polecamy

Polecamy