Katecheci

Za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego, aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁĄ 2021

28 NIEDZIELA ZWYKŁA - MISJE ŚWIĘTE

10.10.2021

„Któż więc może się zbawić”. /Mk 10, 17-27/

mqdefaultZ dniem dzisiejszym rozpoczynamy czas Misji Świętych. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ojców Redemptorystów: O. Jerzego Krupę oraz O. Jana Główczyka z Głogowa, którzy poprzez głoszone Słowo Boże pomogą nam odnowić naszą wiarę, by jeszcze bardziej przylgnąć do Serca Jezusowego.

Prosimy, aby w miarę możliwości każdy z Parafian skorzystał z tego szczególnego czasu łaski, uczestnicząc w Mszach świętych i naukach misyjnych. Szczegółowy program Misji Świętych jest dostępny w gablocie, na stronie internetowej parafii oraz na folderach.

Módlmy się w tych dniach szczególnie za siebie nawzajem, aby ten czas dany nam przez Boga przyniósł w naszym życiu błogosławione owoce.