Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 69

Wszystkich 252906

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za chorych terminalnie

Módlmy się, aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 05 - 12 LUTEGO 2023

5 Niedziela Zwykła

5 lutego 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Przypominamy, że w związku z feriami przez cały najbliższy tydzień nie będzie Mszy świętych rano 0 6:30.

 

2. Z okazji przypadającego w sobotę (11 lutego) Światowego Dnia Chorego, o godz. 10:00 w naszym kościele odprawimy Mszę świętą w intencji chorych i starszych Parafian połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia oraz błogosławieństwem lurdzkim. Pół godziny wcześniej będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i jeżeli pozwoli pogoda, prosimy o dowiezienie chorych do kościoła.

 

3. Parafialną Radę Duszpasterską zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16:00.

 

4. Składamy serdeczne podziękowanie rodzinom z Książnic za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych Parafian: Chmielek 92, Kumor 90, Musiał 233, Wojdyła 237, Bytnar 190, Puścizna 110, Bytnar 19, Golec 143, Migdał 248.

 

5. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele diecezjalne.

 

6. Polecamy nowy numer Gościa N. oraz Promyczki dla dzieci.

 

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Cecylia Korbut z Targowiska. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…

 

8. Wszystkim Parafianom i Gościom wypoczywającym w naszej parafii życzymy błogosławionego całego tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy