Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 147990

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Ekologicznie zrównoważony styl życia

Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 25 LIPCA - 01 SIERPNIA 2022

17 Niedziela Zwykła

25 lipca 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.W liturgii Kościoła tego tygodnia wspominamy:

• w poniedziałek - św. Joachima i Annę - rodziców NMP,

• w czwartek - św. Martę,

• w sobotę - św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.

 

2. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej różaniec. Zapraszamy!

 

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się sierpień - miesiąc trzeźwości, który ma nam przypomnieć o konieczności zachowania trzeźwości w naszych domach i rodzinach.

 

4. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańca po porannej Mszy świętej.

 

5. Osoby, które nie odebrały jeszcze aneksów na Pielgrzymkę na Bałkany, bardzo prosimy, aby to uczynić w najbliższym czasie w zakrystii.

 

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać Parafianom z Targowiska za posprzątanie kościoła na niedzielę. Na sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Sawa 443, Szar 442, Świętek 17, Puścizna 44, Zamęta 58, Mikuła 49, Dubak 178, Japa 108, Ludwa 279.  

 

7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek wesprzemy wszystkich poszkodowanych przez powodzie i nawałnice, jakie przeszły w ostatnim czasie w Polsce oraz w Niemczech i krajach Beneluksu, odpowiadając w ten sposób na Apel Przewodniczącego KEP z ubiegłej niedzieli. Polecamy nowy nr Gościa Niedzielnego życząc przyjemnej lektury.

 

8. Dziś na zakończenie każdej Mszy świętej odmówimy modlitwę za kierowców, a po błogosławieństwie ogólnym będzie mieć miejsce błogosławieństwo pojazdów wokół kościoła. Z góry Bóg zapłać za każdą ofiarę na środki transportu dla misjonarzy, a każdy kierowca otrzyma zapach samochodowy z wizerunkiem św. Krzysztofa oraz modlitwą na odwrocie.

 

9. Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom tego tygodnia życzymy Błogosławieństwa Bożego, a kierowcom szczęśliwych i bezpiecznych podróży. Niech św. Krzysztof ma Was w swojej opiece!

Polecamy

Polecamy

Polecamy