O Kościół otwarty na wszystkich

Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

OGŁOSZENIA: 07 - 14 SIERPNIA 2022

7 sierpnia 2022 r.

1. W liturgii tego tygodnia wspominamy:

• w poniedziałek - św. Dominika, prezbitera,

• we wtorek - Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męcz. patronki Europy,

• w środę - Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,

• w czwartek - św. Klarę, dziewicę.

2. W środę Msza świętą z nowenną do MB Nieustającej Pomocy o 18:00. Pół godziny wcześniej modlitwa różańcowa.

3. Przypominamy o zapisach na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej na kwiecień 2023 r. Szczegółowy program wywieszony jest w gablocie ogłoszeń. Opiekę duchową w czasie pielgrzymki ma pełnić ks. Krzysztof Orzeł - dyrektor BP ITER w Tarnowie, który był również z naszymi pielgrzymami w Medjugorie.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. W najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Pilch 145, Pipczyńska 124, Kluba 162, Piekło 368, Seweryn 360, Babraj 550, Słodka 42, Dębosz 508, Konieczny 40.

5. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele diecezjalne oraz za ofiary na służbę kościelną składane w lipcu. Nowa lista ofiarodawców będzie wywieszona w następną niedzielę. Sładka w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i Tarnowie.Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego.

6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisława Włodarczyk i Zbigniew Chudecki z Targowiska. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu…

7. Wszystkim Drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.