Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 2024

16.06.2024

„ Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś nasienie wrzucił w ziemię.” /Mk 4,26-34/

sfd.kuria.lublin99W kolejną niedzielę roku kościelnego gromadzimy się na Eucharystii, która jest wyjątkowym spotkaniem z Chrystusem.

Przychodzimy do Niego – do Źródła naszego życia – aby dziękować za łaski i dobrodziejstwa, jakie stają się naszym udziałem oraz prosić o potrzebne nam i naszym bliźnim dary. Dzisiaj w Ewangelii usłyszymy o tym, jak Jezus naucza o Bożym królestwie.

Prośmy Boga o to, aby wzrost naszej wiary przyczyniał się do owocnego rozwoju królestwa Bożego na ziemi.