Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 69

Wszystkich 273636

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 2024

11 NIEDZIELA ZWYKŁA

16.06.2024

 

„ Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś nasienie wrzucił w ziemię.” /Mk 4,26-34/

 

sfd.kuria.lublin99W kolejną niedzielę roku kościelnego gromadzimy się na Eucharystii, która jest wyjątkowym spotkaniem z Chrystusem.

 

Przychodzimy do Niego – do Źródła naszego życia – aby dziękować za łaski i dobrodziejstwa, jakie stają się naszym udziałem oraz prosić o potrzebne nam i naszym bliźnim dary. Dzisiaj w Ewangelii usłyszymy o tym, jak Jezus naucza o Bożym królestwie.

 

Prośmy Boga o to, aby wzrost naszej wiary przyczyniał się do owocnego rozwoju królestwa Bożego na ziemi.

Polecamy

Polecamy

Polecamy